Westinghouse Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Westinghouse Teknik Servisi

Beyaz eşya bakım, onarım, yedek parça değişimi işlemleri için Westinghouse Teknik servisi olarak uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. Servisimiz hizmete başladığı zamandan bu zamana kadar yapmış olduğu her çalışmada en iyi sonuçların elde edilebilmesi için teknolojiyi yakından takip ederek son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile çalışma yapmaktadır.

Zamanla kullanılan beyaz eşyalarda parçalardan kaynaklı olarak ortaya çıkan arızalar cihazın çalışmasını engellemektedir. Uzun süre kaliteli kullanım olanağı elde etmek isteyenler için parça değişim işlemleri özellikle cihazın yeniden çalışır duruma getirilmesini sağlayabilir. Cihazların ekranında beliren hata kodları kullanılan cihazda oluşan hatanın belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

 

Westinghouse Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Hemen hemen her evde kullanılmakta olan çamaşır makinası, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, ankastre setler, klima ya da kombi gibi beyaz eşyalar kullanımdan dolayı farklı arızaların oluşmasına neden olabilir. Cihazlarda oluşan arıza özellikle kullanıcıların problem yaşamasına neden olmaktadır. Acil durumlarda oluşabilecek her türlü sorun için servisimiz yapacağınız talepler doğrultusunda kısa sürede hizmet almanızı sağlamaktadır.

Bakım yaptırmak ya da cihazda arıza oluşması durumunda onarım hizmeti almak isteyenler Westinghouse Teknik servisi iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirler. Servisimiz yapacağınız talepler sayesinde belirtmiş olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde ulaşacak ekip ile kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

 

7/24 Kesintisiz Hizmet

Beyaz eşya kullanırken karşılaşabileceğimiz her türlü sorun için servisimiz kesintisiz şekilde sunmuş olduğu hizmetler ile profesyonel yardım almanızı sağlamaktadır. İletişim bilgilerimiz üzerinden yapacağınız görüşmeler doğrultusunda cihazda oluşan problemi belirterek kısa süre içinde hizmet alabilmek adına hizmet kaydı açtırabilirsiniz.

Belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekibimiz Westinghouse Teknik servisi hizmet kapsamında gerekli bütün çalışmaları itinalı şekilde gerçekleştirerek cihazın yeniden çalışır duruma getirilmesini sağlamaktadır.

.