Viessmann Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Viessmann Teknik Servisi

Profesyonel hizmet almak isteyenler için Viessmann Teknik servisi olarak kullanmış olduğunuz beyaz eşyalardaki problemlerin çözülebilmesi için kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Çamaşır makinası, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre setler, fırın, kombi, klima gibi evlerde özellikle ihtiyaç duyulabilecek her türlü beyaz eşya için bakım, onarım ve yedek parça değişimi hizmeti sağlamaktayız.

Servisimiz hizmete başladığı zamandan bu zamana kadar yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetine ön planda tutmaktadır. Garantili şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımız özellikle kullandığınız cihazlardaki problemlerin tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilecek onarım işlemleri yeniden kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır.

 

Kesintisiz Destek Hizmeti

Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarda zaman içerisinde ortaya çıkacak arızalar cihazın çalışmasını engelleyebilir. Acil durumlarda özellikle kesintisiz hizmet sağlamakta olan servisimiz yapacağınız talepler doğrultusunda en kısa süre içerisinde geri dönüş almanızı sağlamaktadır.

Yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile ekibimiz tarafından yapılacak olan kontrollerin ardından cihazdaki problemin asıl kaynağı belirlenerek duruma müdahale edilmektedir. Çözüm odaklı gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımız sayesinde Viessmann Teknik servisi olarak bakım, onarım veya gerekli olması durumunda parça değişim işlemleri ile her talebinizi karşılamaktayız.

 

Beyaz Eşya Servis Ücretleri

Beyaz eşyaların bozulması durumunda yeni beyaz eşya almak yerine daha uygun fiyat seçenekleriyle onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü problem de yeterli bilgi ve deneyime sahip uzman kadromuz ile taleplerinizi karşılayarak kısa süre içerisinde cihazın onarılmasını sağlamaktayız.

Kesintisiz hizmet anlayışıyla sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımız doğrultusunda oluşabilecek her türlü problem için yapacağınız talepler ile hızlı sonuç almanızı sağlamaktayız. Yeterli kapasiteye sahip olan Viessmann Teknik servisi olarak geniş hizmet alanımız ile aralıksız şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmak istediğiniz her durumda iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

.