Vaillant  Klima ve Doğal Gazlı Şofben Onarım Hizmetleri

Vaillant Teknik Servisi

Vaillant marka beyaz eşya kullanmakta olanlar Vaillant Teknik servisi hizmeti almak istedikleri her durumda iletişim bilgileri üzerinden ulaşım sağlayarak taleplerini iletebilirler. Servisimiz her türlü beyaz eşya da oluşabilecek problemler için sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda gerekli kontrolleri sağlayarak kısa süre içerisinde sorununun çözülmesini sağlamaktadır.

Farklı beyaz eşyalar da ortaya çıkabilecek sorunlar için alanında uzman olan kadro ile hizmet sağlamaktayız. Geniş hizmet alanımızda yapılan her talebi kısa sürede karşılayabilmek için yeterli kapasiteyle aralıksız şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ankastre setler, kombi ya da klima gibi kullandığınız her türlü beyaz eşyada oluşacak problemler için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Bakım

Cihazlarda özellikle parça kaynaklı oluşan problemlerde orijinal yedek parça ile değişim işlemi yapmaktayız. Yapılan değişim işlemlerinin ardından bir yıl garanti kapsamında servisimiz yapmış olduğunuz taleplere göre hizmet almanızı sağlamaktadır. Oluşabilecek her türlü sorunda servis hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kapsamında Vaillant Teknik servisi olarak hizmet almanızı sağlamaktayız.

Çözüm odaklı gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayarak uzun yıllardır aralıksız olarak bu alanda çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan servisimiz yapılacak olan kontroller ve müdahaleler için son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile çalışma yapmaktadır.

 

Vaillant Beyaz Eşya Teknik Servis Ücretleri

Cihazlarda yapılacak olan onarım, bakım ya da yedek parça değişimi işlemlerine göre belirlemiş olduğumuz en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlamaktayız. Fiyatlar konusunda ayrıntılı bilgi almak isteyenler Vaillant Teknik servisi iletişim bilgileriniz üzerinden görüşme yapabilirler. Oluşan problemin belirlenmesi ve daha sonrasında duruma müdahale edilmesi için hizmet kaydı açtırarak en kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

.