Toshiba Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Toshiba Teknik Servisi

 

Farklı işlemlerin gerçekleştirilmesi için kullanılmakta olan beyaz eşyaların arızalanması durumunda Toshiba Teknik servisi olarak onarım işlemlerinin profesyonel şekilde yapılmasını sağlamaktayız. Cihazlardaki problemlerin belirlenebilmesi için öncelikle gerekli kontrollerin sağlanması gerekir. Servisimiz yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile gerçekleştirmiş olduğu kontroller sayesinde her türlü problem için cihazdaki soruna uygun şekilde onarım işlemi yapmaktadır.

Parça kaynaklı oluşan problemlerde orijinal yedek parça ile yapmış olduğumuz değişim işlemleri sorun yaşamadan aynı şekilde cihazı kullanmanızı sağlamaktadır. Bütün beyaz eşyalarda yapılan değişim işlemlerinin ardından bir yıl garanti kapsamında servis servisi hizmet almanızı sağlamaktadır.

 

Garantili Hizmet

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına uzun yıllardır hizmet vermekte olan servisimiz yapmış olduğu her çalışmada gerekli hassasiyeti göstermektedir. Bakım, onarım, yedek parça değişimi işlemleri için kesintisiz hizmet sağlamakta olan servisimiz yapacağınız her talebi kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Kullanıcı hatalarından veya cihazda donanımsal olarak ortaya çıkabilecek her türlü arıza cihazın çalışmasını önleyebilir.

Arıza oluşması durumunda ekranda beliren arıza kodları özellikle cihazlardaki problemlerin belirlenmesine yardımcı olmaktadır. Küçük çaplı sorunlarda Toshiba Teknik servisi olarak yapacağınız talepler doğrultusunda ayrıntılı bilgi almanızı sağlamaktayız. Uzman ekibimiz her aşamada yapmış olduğu çalışmalarda gerekli hassasiyeti göstererek en iyi hizmeti sağlamaktadır.

 

Toshiba Beyaz Eşya Onarım Fiyatları

Beyaz eşyada oluşabilecek arızalar karşısında yapılacak olan onarım işlemleri cihazın yeniden sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayabilir. Uygun fiyat seçenekleri ile onarım hizmeti almak isteyenler Toshiba Teknik servisi iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda en hızlı geri dönüş alabilirler.

Servisimiz geniş hizmet alanında yeterli kapasitesi ile aralıksız şekilde taleplerinizi karşılamaktadır. Fiyata konusunda bilgi almak isteyenler servisimiz ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda cihazlara göre yapılacak olan onarım işlemlerine göre belirlenmiş fiyatlar hakkında bilgi alabilirler.

.