Protherm Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Protherm Teknik Servisi

 

Protherm kullanıcıları için Protherm Teknik servisi hizmetlerimiz kapsamında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bakım, onarım veya yedek parça değişimi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Cihazda oluşan problemin içinde ekibimiz tarafından yapılacak olan kontroller kısa süre içerisinde sorunun asıl kaynağının belirlenmesini sağlamaktadır.

Farklı nedenlerden dolayı oluşabilecek her türlü problem için servisimiz çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır. Kısa sürede sorunun çözülebilmesi için uzman ekibimiz gerekli hassasiyeti göstererek yapılan kontrollerin ardından duruma müdahale etmektedir. Hizmet almak istediğiniz her durumda yapacağınız talepler sayesinde kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz.

 

Profesyonel Beyaz Eşya Servis Hizmeti

 

Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar için Protherm Teknik servisi olarak her talebinizi kısa sürede karşılamaktayız. Her beyaz eşya da ortaya çıkabilecek arıza durumlarında yapılacak olan çalışmalar öncesinde yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile gerekli kontrolleri sağlayarak cihazlardaki problemlerin belirlenmesini sağlamaktayız.

Geniş hizmet alanıyla sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımız doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Bakım, onarım, montaj ya da parça değişimi işlemleri için hizmet almak istediğiniz her durumda servisimiz ile iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz. Yapılan talepler doğrultusunda uzman ekibimiz en kısa sürede belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilmektedir.

 

Protherm Servis Ücretleri

 

Beyaz eşya da oluşabilecek her türlü problem için yapılacak olan onarım işlemleri değişmektedir. Parça kaynaklı oluşan problemlerde yedek parça değişim işlemleri cihazdaki sorunun çözülmesini sağlayabilir. Daha uzun süreli kullanım olanağı elde edebilmesi için onarım işlemlerinin profesyonel şekilde yapılması önemlidir.

Kullanmakta olduğunuz beyaz inşalarda arıza oluşması durumunda veya bakım yaptırmak istediğinizde Protherm Teknik servisi iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Servisimiz en iyi hizmeti alabilmeniz adına gerekli hassasiyeti göstererek en kısa sürede taleplerinizi geri dönüş sağlamaktadır

.