Frigidaire Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Frigidaire Teknik Servisi

 

Her alanda kullanılmakta olan beyaz eşyalarda oluşabilecek problemler karşısında Frigidaire özel teknik servisi olarak yapılacak çalışmalar ile kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Kullanım sırasında karşılaşabileceğimiz her türlü arıza için ekibimiz profesyonel şekilde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile kısa sürede sonuç elde edilmesini sağlamaktadır.

Çamaşır makinası, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kombi, klima gibi kullanılmakta olan birbirinden farklı beyaz eşyalarda bakım, onarım, yedek parça değişim işlemleri konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetine bir anda tutmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden servisimiz yapmış olduğu her çalışmada yüksek teknolojiye sahip cihazlar ile kaliteli işlem yapılmasını sağlamaktadır.

 

Beyaz Eşya Bakım

 

Belli aralıklar ile yapılacak olan beyaz eşya bakım işlemleri özellikle cihazların daha yüksek performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Kullandığınız cihazlar zaman içerisinde performans düşüklüğüne neden olmaktadır. Daha yüksek verim elde etmek istediğinizde yaptıracağınız bakım işlemleri cihazlardaki problemlerin çözülmesini ve sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayabilir.

Ekibimiz tarafından yapılan kontrollerin ardından cihazlarda gerçekleştirilecek olan bakım işlemleri kısa sürede tamamlanarak cihazın kullanıma hazır şekilde teslim edilmesi sağlanmaktadır. Kullanmakta olduğunuz her beyaz eşya için Frigidaire teknik servisi olarak geniş hizmet alanımız ile taleplerinizi karşılamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her durumda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

 

Frigidaire Servis Fiyatları

 

Beyaz eşyalarda yapılacak olan onarım işlemlerine göre fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet almak isteyenler için Frigidaire teknik servisi olarak yapılacak olan her çalışma için en uygun fiyat seçeneğini oluşturmaktadır. Uzman kadromuz ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar doğrultusunda kullandığınız cihazlardaki her türlü problemin çözülebilmesi adına çözüm odaklı çalışma yapmaktayız. İletişim bilgilerimiz üzerinden yapacağınız tarifler doğrultusunda kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz