Franke Beyaz Eşya ve Klima  Onarım Hizmetleri

Franke Teknik Servisi

 

Farklı amaçlar için kullanılmakta olan beyaz eşyalarda kullanımdan dolayı ortaya çıkabilecek arızaların giderilebilmesi için Franke Teknik servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Oluşan problemin belirlenebilmesi için öncelikle cihazlarda gerekli kontrollerin yapılması gerekmektedir. Yüksek teknolojiye sahip cihazlar ile yapılacak olan kontroller kullanılan her türlü beyaz eşya da oluşan problemin kısa süre içerisinde belirlenmesini sağlayabilir.

Uzman ekibimiz tarafından yapılacak olan kontroller özellikle kullandığınız cihazlardaki problemlerin kısa süre içerisinde belirlenmesini sağlamaktadır. Belirlenen arızalara göre çözüm odaklı yapmış olduğumuz çalışmalar ile kısa süre içerisinde cihazın yeniden çalışır duruma getirilmesini sağlamaktayız.

 

Beyaz Eşya Servis Hizmeti

 

Uzun süre kullandığınız beyaz eşyalar da zamanla farklı problemlerin ortaya çıkması kaçınılmaz olmaktadır. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızaların yanı sıra özellikle donanımsal olarak cihazlarda ortaya çıkan problemler karşısında parça değişimi cihazın yeniden sorunsuz şekilde çalışır duruma getirilmesini sağlayabilir. Beyaz eşyalarda özellikle düzenli şekilde yapılacak olan bakım çalışmaları cihazın daha yüksek performans ile uzun süre çalışmasını sağlayabilir.

Kullandığınız beyaz eşyanın sorusu şekilde çalışmasını istediğinizde Franke Teknik servisi olarak bakım, onarım, yedek parça değişimi işlemleri için profesyonel şekilde çalışma yapmaktayız. Geniş hizmet alanımız ile yapmış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlayarak aralıksız şekilde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 

Franke Beyaz Eşya Servis Fiyatları

 

Farklı beyaz eşyalarda yapılacak olan onarım işlemleri için değişecek olan fiyat seçenekleri üzerinden hizmet sağlamaktayız. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler Franke Teknik servisi iletişim bilgilerimiz üzerinden servisimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi elde edebilirler.

Şikayetleriniz doğrultusunda yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek probleme göre duruma müdahale edilerek kullandığınız beyaz eşya kısa süre içerisinde kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Servisimiz kesintisiz destek hattıyla her talebinizi kısa süre içerisinde karşılamaktadır.