ECA Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Eca Teknik Servisi

 

ECA marka beyaz eşya kullanmakta olanlar cihazlarda oluşabilecek her türlü arıza durumunda Eca Teknik servisi hizmetlerimizden yararlanabilirler. Her türlü beyaz eşyada oluşabilecek problemler için yapacağınız talepler doğrultusunda servisimiz kaliteli hizmet anlayışıyla taleplerinizi karşılamaktadır. Uzun yıllardır sürdürmüş olduğumuz hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sağlayabilmek adına gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Cihazlarda farklı nedenlerden dolayı oluşacak problemler özellikle kullanıcıların sorun yaşamasına neden olmaktadır. Kısa sürede cihazın yeniden çalışır duruma getirilebilmesi için özellikle profesyonel yardım alınması gerekir. Cihaza zarar vermeden onarım işleminin yapılabilmesi adına servisimiz alanında uzman olan ekibiyle hizmet sağlamaktadır.

 

Beyaz Eşya Servis Hizmeti

 

Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde farklı işlemleri gerçekleştirmek için kullanılmakta olan çok sayıda farklı beyaz eşya seçeneği bulunmaktadır. Beyaz eşyalar kullanıcı hatalarından veya uzun süreli kullanımdan dolayı pek çok farklı arızanın oluşmasına neden olabilir. Oluşan arızaların kısa süre içerisinde çözülmesi özellikle kullanıcılar için sınav sorunsuz kullanım olanağı elde edilmesini sağlamaktadır.

Uzun süreli kullanım sonucunda özellikle cihazlarda donanımsal ya da kullanıcı hatalarından dolayı oluşabilecek her türlü arızaya karşı Eca Teknik  servisi olarak hizmet vermekteyiz. Servisimiz yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile çalışmaları devam ettirmektedir. Ekibimiz tarafından yapılacak olan çalışmaların ardından 1 yıl garanti kapsamında servisimiz hizmet almanızı sağlamaktadır.

 

Eca Servis Fiyatları

 

Her cihazda oluşan problemin belirlenebilmesi için ekibimiz kullanmış olduğu cihazlar ile beyaz eşyalarda gerekli kontrolleri yaparak kısa sürede problemin belirlenmesini sağlamaktadır. Bakım, onarım, parça değişimi, montaj gibi değişen işlemleri için belirlemiş olduğumuz fiyat seçenekleri değişmektedir. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler Eca Teknik servisi iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacakları görüşmeler doğrultusunda teleflerini ileterek detaylı bilgi elde edebilirler.