Buderus Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Buderus Teknik Servisi

 

Kullandığınız beyaz eşyalarda oluşabilecek her türlü probleme karşı Buderus Teknik servisi olarak kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Hizmete başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına uygun şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Servisimiz tüm beyaz eşyalarda yapılacak olan kontroller doğrultusunda oluşabilecek her türlü problemin belirlenmesini ardından duruma müdahale etmektedir.

Beyaz eşyalar özellikle günlük hayatta yapmak istediğiniz işlemleri daha kolay hale getirmektedir. Farklı amaçlar için kullanılmakta olan çok sayıda farklı beyaz eşya seçeneği bulunmaktadır. Modellere göre değişen özellikler arıza oluşması yapılacak olan kontroller sırasında özellikle üretilmiş olan modellere göre oluşan arızaların belirlenmesini sağlamaktadır.

 

Beyaz Eşya Servis Hizmeti

 

Servisimiz bütün beyaz eşyalarda oluşacak arıza durumlarında uzman kadro ile hizmet vermektedir. Parça kaynaklı olarak oluşan problemlerin çözülebilmesi için orijinal parçalar ile yapmış olduğumuz değişim işlemlerinin ardından 1 yıl garanti kapsamında hizmet almanızı sağlamaktayız. Kullanımdan dolayı zaman zaman cihazlarda farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Oluşan arızanın asıl nedeninin belirlenmesi yapılacak olan müdahaleler açısından da önemlidir.

Kaliteli hizmet almak isteyenler için Buderus Teknik servisi olarak son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile çalışma yapmaktayız. Buderus kullanıcıları ihtiyaç duydukları durumlarda servisimiz ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler.

 

7/24 Kesintisiz Servis Hizmeti

 

Bakım, onarım, parça değişimi işlemleri için alanında uzman olan ekibimiz ile sunmuş olduğumuz her hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. İşimizde her zaman güven, itina, kalite esastır. Cihazlarda farklı nedenlerden dolayı oluşacak her türlü arıza durumunda Buderus Teknik servisi olarak yapacağınız talepleri karşılamaktayız. Gelişen hizmet alanımız ile her talebinizi karşılamaya devam etmekteyiz. Bizim işimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin en iyi sonucu almasını sağlamaktır.