Ariston Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Ariston Teknik Servisi

 

Elektronik eşyalarda ortaya çıkabilecek arızalar için Ariston Teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ariston gelişen özellikleri sayesinde günümüzde yaygın olarak tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Farklı özelliklere sahip olan beyaz eşyalar zaman içerisinde kullanımdan dolayı arıza oluşmasına neden olabilir. Cihazda oluşan arızanın kaynağının belirlenmesi özellikle yapılacak müdahaleler doğrultusunda sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayabilir.

Cihazlarda oluşan arızalara göre yapılacak olan onarım işlemleri konusunda servisimiz yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile gerekli işlemleri sorunsuz şekilde tamamlamak kadar. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz tarafından yapılacak olan her çalışma gösterilen hassasiyet sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Kaliteli Servis Hizmeti

 

Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren yapmış olduğu her çalışmada belirlemiş olduğu kalite standartlarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımız özellikle yapılacak olan her müdahale sonrasında kullanmakta olduğunuz cihazlardan daha yüksek performans elde etmeniz sağlanmaktadır.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinası, fırın, kombi, klima gibi kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalar da oluşabilecek her türlü probleme karşı profesyonel hizmet almak istediğinizde Ariston Teknik servisi olarak taleplerinizi karşılamaktayız. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda ayrıntılı bilgi vererek en kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak kısa süre içerisinde cihazdaki problemin belirlenmesini ardından duruma müdahale etmektedir.

 

Ariston Servis Ücretleri

 

Farklı cihazlar üzerinde yapılacak olan çalışmalar için belirlenen fiyat seçenekleri değişmektedir. Bakım, onarım ya da parça değişimi gibi profesyonel müdahale gerektirmekte olan çalışmalar konusunda Ariston Teknik servisi olarak en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sağlamaktayız. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler servisimiz ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda ayrıntılı bilgi elde edebilirler.