Amana Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Onarım Hizmetleri

Amana Teknik Servisi

 

Hayatı kolaylaştırmak adına tercih edilmekte olan beyaz eşyalarda ortaya çıkabilecek arızalara karşı Amana Teknik servisi olarak profesyonel şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. Kullanılan elektronik eşyalarda ortaya çıkabilecek arızalar cihazların özelliklerine göre değişmektedir.

Farklı özelliklere sahip olan cihazlarda oluşan arızalar cihazın çalışamaz duruma gelmesine neden olduğundan yeniden kullanılabilmesi için profesyonel şekilde müdahale edilmesi gerekmektedir. Parçaların arızalanması veya cihazda oluşan farklı arızalar nedeniyle cihazın kullanımında sorun yaşanabilir. İhtiyaç duyduğunuz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanarak kısa süre içerisinde cihazınızı yeniden kullanıma hazır şekilde teslim alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Servis Hizmeti

 

Amana marka beyaz eşya kullanmakta olanlar için bakım, onarım veya parça değişimi hizmeti sağlamaktayız. Servisimiz hizmete başladığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Bakım, onarım ya da montaj gibi işlemler konusunda Amana Teknik servisi olarak kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.

Şikayetlerinize göre yapılacak olan kontrollerin ardından ekibimiz duruma müdahale ederek kısa süre içerisinde cihazdaki problemin çözülmesini sağlamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz yaşanabilecek her türlü problem de kısa süre içerisinde gerekli onarım işlemlerini sağlayarak sorunun çözülmesini sağlamaktadır.

 

Amana Teknik Servis Ücretleri

 

Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi hemen hemen her alanda kullanılmakta olan beyaz eşyalarda oluşabilecek arıza durumlarında yapacağınız talepler sayesinde servisimiz en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Servisimiz son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile tamamen profesyonel şekilde çalışma gerçekleştirmektedir.

Yapılacak olan çalışmalara göre değişecek olan fiyat seçenekleriyle hizmet sağlamaktayız. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler Amana Teknik servisi iletişim bilgilerimiz üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda detaylı bilgi elde edebilirler.

.